System sedacji wziewnej N2O/O2 MasterFlux PLUS

Sedacja wziewna

System sedacji wziewnej N2O/O2 MasterFlux PLUS – całkowicie zautomatyzowany system do kontolowanego podawania mieszaniny podtlenku azotu i tlenu – aby pacjent czuł się komfortowo w czasie przeprowadzanych zabiegów.

sedacja

Uspokojenie podtlenkiem azotu

Najnowsze badania dowodzą, że lęk przed leczeniem stomatologicznym dotyczy znacznej części pacjentów. Prawie połowa badanych została zakwalifikowana do grupy umiarkowanego i wysokiego stopnie lęku. Leczenie zaniepokojonych pacjentów jest również przyczyną stresu wśród lekarzy dentystów i personelu medycznego, czyniąc kwestię walki z lękiem kluczowym wyzwaniem we współczesnej stomatologii.
Sedacja wziewna z użyciem mieszaniny podtlenku azotu i tlenu jest jedną z najskuteczniejszych dostępnych metod uspokajania pacjentów w stomatologii i innych dziedzinach medycyny zabiegowej. Metoda ta jest powszechnie akceptowana i przyjmowana z entuzjazmem przez pacjentów obawiających się wizyt stomatologicznych. System sedacji wziewnej wyróżnia bezpieczeństwo, niezawodność oraz łatwość obsługi potrzebne do bezstresowego leczenia zarówno dla pacjenta, jak i lekarza.

 
Z opracowania lek.stom. Jacka Kowalskiego