Dentmed - to nowoczesne centrum stomatologiczne z własną pracownią rentgenowską, założone przez lek. stom. Michała Hajdukiewicza. Zgrany zespół ambitnych lekarzy jest w stanie zaoferować wszystkie możliwości współczesnej stomatologii, a miła atmosfera, eleganckie wnętrza i bezbolesne leczenie sprawią, że poczujesz się komfortowo.
Specjalizujemy się w zaawansowanych rekonstrukcjach chirurgiczno-protetycznych uzębienia- wykonujemy prace protetyczne na implantach, belkach, zasuwach, zaczepach, ryglach, lokatorach, zaczepach kulowych, magnesach itp. Zawsze staramy się ratować resztkowe uzębienie, tak aby zaprojektowane przez nas uzupełnienia protetyczne zmieniły jakość życia naszych pacjentów, by czuli się komfortowo i pewnie w każdej sytuacji. W naszej praktyce stawiamy na najlepsze i sprawdzone rozwiązania, które czasami są kosztowne, ale czy inwestycja w siebie, w swoje zdrowie to nie najlepsza inwestycja? 10 letnie doświadczenie pozwala nam stwierdzić, że tylko dokładnie przemyślane i indywidualnie zaprojektowane rozwiązania protetyczne, wykonane przez specjalistyczne laboratorium protetyczne z najlepszych dostępnych na rynku materiałów są w stanie funkcjonować dobrze, długoczasowo i bezawaryjnie dając radość z użytkowania naszym pacjentom. Dowodem słuszności tego stwierdzenia jest sukces jaki udało nam się osiągnąć w ostatnich latach. Setki zadowolonych pacjentów, którzy polecają nasze gabinety swoim znajomym. To dało nam możliwości inwestowania w sprzęt, a także powiększenie naszego centrum. Dentmed to obecnie 3 gabinety stomatologiczne, 1 gabinet lekarski, pracownia RTG z cyfrowym rentgenem panoramicznym, cefalomterycznym, tomografem 3D CBCT, a także rentgenem punktowym z radiowzijografią, system sedacji wziewnej N2O/O2 MasterFlux PLUS - całkowicie zautomatyzowany system do kontolowanego podawania mieszaniny podtlenku azotu i tlenu – aby pacjent czuł się komfortowo w czasie przeprowadzanych zabiegów, sterylizatornia. Nasze centrum jest dostosowane do przyjęcia osób niepełnosprawnych. Posiadamy kącik zabaw dla dzieci.

front-dentmed

Lekarze

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Michał Hajdukiewicz

Lekarz stomatolog, implantolog ICOI/DGOI/PSI - właściciel

anna-rogalska-1
Anna Rogalska

Lekarz stomatolog

Anna-Gorczowska-mini
Anna Gorczowska

Lekarz ortodonta

augustyniak
Jarosław Augustyniak

lekarz endodonta

asystent
Ewelina Litwinowa

lekarz stomatolog, ortodonta

Natalia Nawrot

lekarz stomatolog, pedodonta (stomatolog dziecięcy)

asystent
Ewelina Kwiecińska

Lekarz stomatolog, stomatologia-zachowawcza

Asystentki

Tatiana Leszczyńska

asystentka stomatologiczna

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Angelika Górska

asystentka stomatologiczna

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Angelika Wójciak

higienistka stomatologiczna

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Karina Sokołów

asystentka stomatologiczna

katarzyna_owczarek
Katarzyna Owczarek

asystentka stomatologiczna

Recepcja

Katarzyny_Powrozek_min
Katarzyna Powrózek

recepcjonistka

Laboratorium protetyczne Dentmed Lab 

klaudia_krzywda
Klaudia Krzywda

specjalista CAD/CAM CEREC, wykonywanie koron, inlay ,mostów, licówek pełnoceramicznych technikami komputerowego projektowania i frezowania