Dentmed - to nowoczesne centrum stomatologiczne z własną pracownią rentgenowską, założone przez lek. stom. Michała Hajdukiewicza. Zgrany zespół ambitnych lekarzy jest w stanie zaoferować wszystkie możliwości współczesnej stomatologii, a miła atmosfera, eleganckie wnętrza i bezbolesne leczenie sprawią, że poczujesz się komfortowo.
Specjalizujemy się w zaawansowanych rekonstrukcjach chirurgiczno-protetycznych uzębienia- wykonujemy prace protetyczne na implantach, belkach, zasuwach, zaczepach, ryglach, lokatorach, zaczepach kulowych, magnesach itp. Zawsze staramy się ratować resztkowe uzębienie, tak aby zaprojektowane przez nas uzupełnienia protetyczne zmieniły jakość życia naszych pacjentów, by czuli się komfortowo i pewnie w każdej sytuacji. W naszej praktyce stawiamy na najlepsze i sprawdzone rozwiązania, które czasami są kosztowne, ale czy inwestycja w siebie, w swoje zdrowie to nie najlepsza inwestycja? 10 letnie doświadczenie pozwala nam stwierdzić, że tylko dokładnie przemyślane i indywidualnie zaprojektowane rozwiązania protetyczne, wykonane przez specjalistyczne laboratorium protetyczne z najlepszych dostępnych na rynku materiałów są w stanie funkcjonować dobrze, długoczasowo i bezawaryjnie dając radość z użytkowania naszym pacjentom. Dowodem słuszności tego stwierdzenia jest sukces jaki udało nam się osiągnąć w ostatnich latach. Setki zadowolonych pacjentów, którzy polecają nasze gabinety swoim znajomym. To dało nam możliwości inwestowania w sprzęt, a także powiększenie naszego centrum. Dentmed to obecnie 3 gabinety stomatologiczne, 1 gabinet lekarski, pracownia RTG z cyfrowym rentgenem panoramicznym, cefalomterycznym, tomografem 3D CBCT, a także rentgenem punktowym z radiowzijografią, system sedacji wziewnej N2O/O2 MasterFlux PLUS - całkowicie zautomatyzowany system do kontolowanego podawania mieszaniny podtlenku azotu i tlenu – aby pacjent czuł się komfortowo w czasie przeprowadzanych zabiegów, sterylizatornia. Nasze centrum jest dostosowane do przyjęcia osób niepełnosprawnych. Posiadamy kącik zabaw dla dzieci.

front-dentmed

Lekarze

Michał Hajdukiewicz

Lekarz stomatolog, implantolog ICOI/DGOI/PSI - właściciel

Anna Rogalska

Lekarz stomatolog

Anna Gorczowska

Lekarz ortodonta

Jarosław Augustyniak

lekarz endodonta

Ewelina Litwinowa

lekarz stomatolog, ortodonta

Ewelina Jakimek (Kwiecińska)

Lekarz stomatolog, stomatologia-zachowawcza

Asystentki

Tatiana Leszczyńska

asystentka/higienistka

Angelika Wójciak

higienistka stomatologiczna

Justyna Browarska

asystentka stomatologiczna

Katarzyna Owczarek

higienistka stomatologiczna

Jagoda Nowińska

asystentka stomatologiczna

Recepcja

Katarzyna Powrózek

kierownik recepcji

Roksana Nowak

rejestratorka

Laboratorium protetyczne Dentmed Lab 

Klaudia Krzywda

specjalista CAD/CAM CEREC, wykonywanie koron, inlay ,mostów, licówek pełnoceramicznych technikami komputerowego projektowania i frezowania