lek. stom. Michał Hajdukiewicz

Implantolog Fellowship ICOI/DGOI/PSI

Jest absolwentem Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Członek koła przy Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej AM we Wrocławiu w latach 2003-2005. Stażował m.in. w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej AM we Wrocławiu ul. Chałubińskiego 5, oraz w renomowanych klinikach prywatnych w Polsce i za granicą (Niemcy Baden-Baden), gdzie zdobył duże doświadczenie w licznie przeprowadzanych zabiegach chirurgicznych.

Stomatologia jest jego wielką pasją- w każdej wolnej chwili zgłębia swoją wiedzę jeżdżąc na kursy, szkolenia,wykłady, prenumeruje czasopisma stomatologiczne. Według niego piękny uśmiech to jeden z najważniejszych elementów wpływających na atrakcyjność człowieka. Jak twierdzi: śliczne zęby to domena młodości.

W 2007 roku doktor Hajdukiewicz rozpoczął szereg intensywnych kursów praktycznych z dziedziny implantologii. Jego zdaniem implanty to doskonałe rozwiązanie dla wielu pacjentów , dlatego zdaniem implanty to doskonałe rozwiązanie dla wielu pacjentów , dlatego wdrożył tę usługę do swojej praktyki. Kompleksowo leczy swoich pacjentów gwarantując im wysoką jakość usług i dostęp do niemal wszystkich osiągnięć stomatologii XXI wieku.

Lek.stom. Michał Hajdukiewicz jest członkiem:

  • PSI ( Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne)
  • ICOI (International Congress of Oral Implantologists)
  • DGOI (Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie)

4 grudnia 2008 lek.stom. Michał Hajdukiewicz został zaproszony do Jachranki pod Warszawą na warsztaty implantologiczne Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI). W trakcie warsztatów przedstawił prezentację z leczenia implanto-protetycznego swoich pacjentów ( ponad 60 zdjęć). Został zakwalifikowany do egzaminu na umiejętność implantologiczną "Implantolog Fellowship ICOI/ DGOI".

14-17 maja 2009r. na VI Międzynarodowym Kongresie Implantologicznym PSI/ICOI/DGOI w Wiśle lek.stom. Michał Hajdukiewicz przed komisją w skład której weszli :

  • Prof dr (NYU) Ady Palti, Prezydent ICOI, Prezydent DGOI
  • Dr Konstantinos Valavanis (wiceprezydent ICOI Grecja)
  • dr n. med. Mariusz Duda, specjalista chirurg (Prezydent PSI)
  • prof. dr hab. n. med. Tadeusz Cieślik (wiceprezydent PSI)
  • prof. dr hab. n. med. Maciej Romanowicz

przystąpił do egzaminu potwierdzającego posiadanie kwalifikacji w zakresie implantologii. Zakończył go sukcesem uzyskując tytuł Implantolog Fellowship ICOI/ DGOI’’ i tym samym został jednym z najmłodszych implantologów w Polsce posiadających ten tytuł.

Informacje

StanowiskoLekarz stomatolog / właściciel
Wiek34