Chętnie nawiążemy współpracę z innymi lekarzami i gabinetami

Oferujemy dokładną diagnostykę pacjenta- cyfrowe zdjęcia panoramiczne, cefalometryczne, tomografię 3D wybranego pola o wymiarach 5 x 5, 5 x 8, 8 x 8 ,8 x 10 cm. Wykonamy zdjęcie w najkrótszym możliwym czasie i pacjent z nagranym na płyte CD badaniem wróci do

Przyjmiemy Państwa pacjenta z problematycznym korzeniem do ekstrakcji pomiędzy naszymi pacjentami w możliwie najkrótszym czasie
Jeśli nie pracują Państwo pod mikroskopem i jest duży problem z trudnym leczeniem kanałowym, udrożnieniem i znalezieniem kanału, kanałem zobilterowanym, złamanym narzędziem w kanale- nasz specjalista endodonta chętnie Państwu pomoże- zapraszamy na bezpłatną konsultację i dokładne ustalenie zakresu leczenia. Nasz lekarz opracuje i wypełni np. jeden kanał i pacjent wraca do Państwa na kontynuacje leczenia.

Jeśli nie zajmujecie się Państwo w swoich gabinetach implantologią zapraszamy do przyjazdu ze swoim pacjentem do nas na konsultacje- wykonamy tomografie 3D- ustalimy wspólnie plan leczenia- wszczepimy pacjentowi implanty, a Państwo sami u siebie w gabinecie po ewentualnym naszym przeszkoleniu odbudują pracę protetyczną na implantach.
Jeśli wolą Państwo, abyśmy to my przyjechali na zabieg wszczepienia implantów- jest to możliwe.

Jeśli Państwa pacjent ma wadę zgryzu zapraszamy ze swoim pacjentem do naszego ortodonty na konsultacje. Ponadto nasz ortodonta pomoże Państwu prawidłowo ustawić osie filarów protetycznych pod zaplanowane przez Państwa prace protetyczne – przygotuje dla Państwa poprawne warunki dla bezpiecznego i prawidłowego protezowania.